Windows Vista Корпоративна

Windows Vista Enterprise

Операційна система Windows Vista Enterprise покликана краще забезпечити потреби великих світових організацій зі складною ІТ-інфраструктурою та значно знизити витрати і ризики в області інформаційних технологій. Окрім усіх функцій, наявних у виданні Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise забезпечує вищий рівень захисту даних за допомогою технології шифрування даних на рівні обладнання. У ній також передбачені засоби для покращення сумісності застосунків і стандартизації ресурсів у транснаціональних організаціях завдяки використанню єдиного образу для розгортання. Видання Windows Vista Enterprise доступне лише за програмою Microsoft Software Assurance або корпоративною угодою Microsoft Enterprise Agreement.

Можливості

Захист даних У Windows Vista Enterprise реалізована нова технологія шифрування Windows BitLocker™ Drive Encryption, яка допомагає захистити конфіденційні дані та предмети інтелектуальної власності від потрапляння в чужі руки у випадку втрати чи викрадення комп'ютера. Технологія Windows BitLocker використовує шифрування даних на рівні обладнання, що дає додаткові гарантії безпеки ваших стратегічних активів, таких як об'єкти інтелектуальної власності. Оскільки весь вміст жорсткого диску зашифровано, Windows BitLocker знижує витрати на списання старих комп'ютерів.

Сумісність застосунків У Windows Vista Enterprise є вбудовані засоби покращення сумісності застосунків, що розроблені для попередніх версій операційних систем Microsoft або для платформи UNIX. В комплекті з Windows Vista Enterprise також надається ліцензія на запуск чотирьох сеансів віртуальних операційних систем, що дає змогу запускати старі застосунки на операційних системах Windows попередніх версій у віртуальному середовищі всередині Windows Vista Enterprise. Ця можливість дозволяє вам заощадити час і гроші у випадках, коли старий застосунок неможливо перенести у Windows Vista.

Крім того, у Windows Vista Enterprise реалізовано підсистему для застосунків на платформі UNIX (Subsystem for UNIX-based Applications - SUA) , що дає змогу запускати застосунки UNIX без жодних змін на комп'ютері під керуванням Windows Vista Enterprise. Якщо зараз системний адміністратор або адміністратор бази даних, створеної під UNIX, потребує, крім комп'ютера із системою Windows, ще одного комп'ютера із системою UNIX, то Windows Vista Enterprise дає змогу виконувати всі потрібні операції на одному персональному комп'ютері під керуванням Windows Vista.

Щоби звести до мінімуму проблеми із сумісністю застосунків, користувачі Windows Vista Enterprise можуть підписатися на послугу Desktop Optimization Pack for Software Assurance. Ця послуга дає змогу прискорити розгортання завдяки таким засобам як SoftGrid для віртуалізації застосунків, що дозволяє зменшити кількість конфліктів між застосунками, та таким послугам як Asset Inventory, що дозволяє швидко визначити, які застосунки використовуються у вашій організації.

Підтримка різних мов У системах Windows мова відображення меню "Пуск", системи довідки, вбудованих засобів керування та діалогів визначається мовою інтерфейсу. У Windows Vista Enterprise усі мовні інтерфейси об'єднані в один пакет Завдяки доступності всіх мовних інтерфейсів, організації тепер можуть створювати єдиний образ для розгортання та використовувати його в різних країнах світу, забезпечуючи підтримку різних мов інтерфейсу для різних користувачів на кожному окремому комп'ютері.

Видання Windows Vista Enterprise продається лише за програмами корпоративного ліцензування Microsoft, його не можна придбати в роздрібній мережі.

Система Windows Vista Enterprise покликана забезпечити потреби великих світових організацій із складною ІТ- інфраструктурою. Якщо ваша організація відповідає цим критеріям, Windows Vista Enterprise допоможе вам знизити витрати на інформаційні технології та забезпечить додатковий рівень захисту вашої конфіденційної інформації.

Увага! Корпорація Майкрософт більше не продає Windows Vista, однак продовжуватиме підтримувати цю операційну систему до 11 квітня 2017 року.