Windows 7 Початкова

Windows 7 Starter
Автор: Корпорація Microsoft
Ліцензія: Комерційна
Ціна: за ліцензію на один комп'ютер
 
Перше придбання:    Купити
Оновлення до Домашня преміум: 
Купити

Підвищена зручність і легкість у використанні Windows 7 Початкова спрощує використання нетбуків за рахунок скорочення часу очікування, числа необхідних дій і складності процесу підключення до мереж. Випуск Windows 7 Початкова поєднує в собі знайомий інтерфейс і сумісність Windows з останніми досягненнями в області надійності і швидкості виконання операцій. Такі функції, як списки переходів, закріплення, Snap і Windows Search, значно спрощують роботу з нетбуком. Підключення до принтерів і пристроїв стало простіше, ніж коли-небудь раніше.

Створена на основі новітніх технологій Windows 7 Початкова підтримує новітнє обладнання і програмне забезпечення. Спрощення роботи з домашніми мережами Об'єднаних персональних комп'ютерів під управлінням Windows 7 в домашні мережі стало простіше і зручніше. Просте і швидке підключення до бездротових мереж. Більш безпечний перегляд веб-сторінок за допомогою Internet Explorer 8.

Початкова редакція (Windows 7 Starter) поширюється виключно з новими комп'ютерами, вона не включає функціональної частини для програвання H.264, ААС, Mpeg-2. Домашня базова — призначена виключно для випуску в країнах, що розвиваються, в ній немає інтерфейсу Windows Aero з функціями Peek і Shake і передперегляду в панелі завдань, загального доступу до підключення в інтернет і деяких інших функцій. У Професійній, Корпоративній і Максимальній є підтримка XP Mode.