Windows 7 Корпоративна

Windows 7 Enterprise

Операційна система Windows 7 Enterprise - це редакція Windows 7, яка включає унікальні технології, розроблені для потреб корпоративних клієнтів. Будучи заснованою на Windows Vista, вона допоможе в організації продуктивної роботи працівників без прив'язки до місця, підвищенні безпеки і керованості, а також спрощення управління комп'ютерами. Як і Windows Vista Enterprise, Windows 7 Enterprise буде доступна тільки через ліцензування Microsoft Software Assurance.

Користувачі Windows 7 Enterprise зможуть скористатися наступними семи компонентами, недоступними в Windows 7 Professional.

1. DirectAccess

Технологія DirectAccess, яка входить у Windows 7 і Windows Server 2008 R2, дозволяє підвищити продуктивність роботи мобільних співробітників, забезпечуючи їм простий і більш безпечний доступ до корпоративної мережі через Інтернет, не вимагаючи підключення VPN. При її використанні всі корпоративні загальні папки, внутрішні веб-сайти і бізнес-додатки виявляються доступні в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету.

4. Bitlocker™ і Bitlocker to go

Ці засоби сприяють захисту даних на персональному комп'ютері і змінних дисках, а також дають можливість примусово шифрувати їх вміст і робити резервне копіювання ключів відновлення. В ОС Windows Vista корпорація Microsoft представила шифрування диска BitLocker, покликане захистити конфіденційні дані від несанкціонованого доступу з боку осіб, в чиєму розпорядженні виявилися загублені, вкрадені чи неналежним чином списані комп'ютери. У Windows 7 ця технологія поширюється і на USB-пристрої зберігання, а наявний функціонал стає простішим у використанні.

7. Багатомовний інтерфейс

Мовні пакети в ОС Windows 7 Enterprise забезпечують підтримку до 36 різних мов з одного еталонного образу Windows, що дозволяє уникнути створення окремого образу для кожного використовуваного на підприємстві мови. вони також дають можливість декільком співробітникам працювати за загальним комп'ютером, навіть якщо вони користуються інтерфейсом на різних мовах. Мовні пакети в Windows 7 менше за розміром, що скорочує розмір образу і прискорює установку в порівнянні з попередніми версіями Windows.

2. BranchCache™

Ця технологія підвищує якість мережевої роботи додатків, наближаючи реалії роботи користувачів у віддалених філіях до стандартів роботи в головному офісі. Коли користувачі у філії звертаються до вмісту на сервері Windows Server 2008 R2, їм не потрібно чекати повного завантаження файлів з ​​головного офісу компанії. Завдяки технології BranchCache копія даних, до яких здійснювався доступ з внутрішнього веб-сайту або файлового сервера, кешується локально в рамках філії. Коли інший користувач з цієї мережі запитує ті ж дані, він отримує їх практично миттєво, оскільки вони приходять з локального кешу, а не завантажуються з головного офісу по повільному з'єднанню.

5. AppLocker™

Технологія AppLocker в Windows 7 надає нові політики контролю додатків. Це гнучкий, легкий у використанні механізм, який дозволяє ІТ-фахівцям точно вказувати, що саме користувачам дозволяється запускати на своїх комп'ютерах. З її допомогою можна заборонити роботу небажаних програм і в той же час дозволити запуск необхідних додатків, програм установки і сценаріїв. Така стандартизація додатків забезпечує підвищення безпеки, поліпшення ходу роботи та виконання нормативних вимог.

3. Корпоративні області пошуку

Цей компонент надає більш простий інтерфейс для пошуку інформації в мережевих розташуваннях, в тому числі вузлах SharePoint. використовуючи корпоративні області пошуку ОС Windows 7, ІТ-спеціалісти можуть розміщувати посилання в меню Пуск і в провідник Windows. Ці посилання можуть вказувати на найбільш підходящі, вичерпні й достовірні джерела в мережі. так вміст інтранет-порталів можна зробити більш доступним і що виявляється. ІТ-адміністратори можуть розгортати корпоративні області пошуку на ПК користувачів через групову політику.

6. Оптимізації Virtual Desktop Infrastructure (VDI)

Організація настільних ПК у вигляді віртуальних машин, розташованих на серверах, - технологія, яка називається Virtual Desktop Infrastructure (VDI), - це завойовує популярність модель розгортання настільних систем, яка дає можливість користувачам працювати з комп'ютерами віддалено, тим самим дозволяючи домогтися централізації даних, програм та операційних систем. ця технологія швидко розвивається, і Windows 7 містить останні покращення в ній, як то підтримку кількох моніторів і мікрофона. Крім того, образи віртуальних машин (VHD) можна використовувати для завантаження фізичного комп'ютера.

У числі інших переваг Windows 7 Enterprise - підсистема для UNIX-додатків (SUA), право запускати аж до 4 додаткових копій Windows у вигляді віртуальних машин і право здійснювати завантаження Windows по мережі.

Windows 7 Enterprise містить усі компоненти, доступні в інших редакціях Windows, у тому числі Windows Media Center і кодек для відтворення DVD.

Optimized Desktop і Software Assurance
ОС Windows 7 Enterprise є частиною рішення Microsoft Optimized Desktop, яке також містить пакет засобів управління, розгортання і віртуалізації Microsoft Desktop Optimization Pack (MDOP).

Якщо на момент виходу Windows 7 ваші комп'ютери покриваються програмою Software Assurance, ви автоматично отримуєте право на розгортання Windows 7 Enterprise на ці комп'ютери без додаткових ліцензійних відрахувань (замовлення носіїв може виконуватися за окрему плату).

Корпорація Microsoft підтверджує свій намір безперервно удосконалювати рішення для корпоративних клієнтів через програму Software Assurance за рахунок більш регулярних виходів Windows, додаткових переваг Windows 7 Enterprise Edition і регулярних оновлень пакету Desktop Optimization Pack.

...